Úvodná strana / E-learning / Školenie o povedomí kybernetickej bezpečnosti

SLUžBY

Školenie o povedomí kybernetickej bezpečnosti

V dnešnej dobe hackeri čoraz viac zneužívajú aktuálnu situáciu, kedy väčšina zamestnancov pracuje prostredníctvom vzdialeného prístupu mimo svojho pracovného prostredia. Hackeri, neustále inovujú svoje metódy, aby ich útoky boli dôveryhodnejšie, úspešnejšie a získali tak citlivé dáta. Podľa posledných štatistík bolo iba 9,3% porušenia bezpečnosti údajov spôsobených nedostatočnou bezpečnostnou technológiou. Vo väčšine prípadov, teda z 90,7%, bolo porušenie výsledkom zlyhania organizácie, procesov či nepozornosti zamestnancov.

Skutočne chcete nechať svoje podnikanie napospas sociálnemu inžinierstvu, phishingovým útokom a škodlivému ransomwaru? Máte už zavedený proces ochrany, ale nie ste si istí, že je dostatočne efektívne?

V BUREAU VERITAS sme pripravili špecializovanú e-learningovú platformu, kde Vám a Vašim zamestnancom pomôžeme rozšíriť povedomie o kybernetickej bezpečnosti, ako rozoznať dané útoky, ako na ne reagovať a ako docieliť to, aby Vaše dáta boli naďalej v bezpečí.

Čo si pod tým všetkým predstaviť?

Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás, radi Vám našu platformou detailne predstavíme a spracujeme cenovú ponuku  „na mieru“,  priamo pre Vás!

 

Pozrite sa na naše video a zistite, ako platforma funguje:

Kliknite sem a zistite, ako môže toto školenie pomôcť aj Vašej organizácii.

Kontakt

BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.

Školenia
Plynárenská 7/B, 821 09 Bratislava

Mob.: +421 908 726 816

Mob.: +420 731 611 638 


radoslav.tilandy@bureauveritas.com

jakub.urban@bureauveritas.com

 

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom  kontaktného formulára.

Kontaktný formulár
 

Najnovšie správy